Шахта №10 фінансуватиметься у 2016 році завдяки зусиллям І.Гузя

29 Січень 2016
 Січень 29, 2016

Народний депутат Ігор Гузь зареєстрував законопроект щодо фінансування добудови шахти №10 та забезпечення шахтарям виплати заборгованості по зарплатні.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України виступало з ініціативою виділення коштів держбюджету на забезпечення заробітної плати шахтарям державних вугільних підприємств та для підтримки будівництва шахти «Нововолинська №10».

«Відповідний проект змін до Державного бюджету розроблений фахівцями Міністерства енергетики та вугільної промисловості та зареєстрований у Верховній раді народними депутатами Михайлом Бондарем та Ігорем Гузем ( № 3813 від 26.01.2016)», – повідомляє Мінвугілля у соцмережі Фейсбук.

У пояснювальній записці до Проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств йдеться про те, що головною метою проекту цього Закону є забезпечення стовідсоткової виплати заробітної плати працівникам шахт та стабілізації їх роботи, а також шахтобудівникам, які здійснюють будівництво шахти № 10 «Нововолинська».

Ідею розробки цих змін підтримав Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, а також представники профспілок шахт.

Народний депутат Ігор Гузь переконаний, що цей Проект Закону України є неабиякою перспективою для державних вугільних підприємств, які знаходяться на Волині, зокрема для шахт у місті Нововолинську.

Безымянный

Прес-служба народного депутата Ігоря Гузя