Школярам села Забужжя придбали сучасний комп’ютерний клас

16 Квітень 2018
 Квітень 16, 2018

Сучасний комп’ютерний клас – гордість школи у селі Забужжя, що на Любомльщині. Відтепер вивчення уроків інформатики для молоді стало значно доступнішим. Реалізували мрію школярів завдяки коштам держбюджету, які залучив в округ народний депутат Ігор Гузь. Зокрема, придбання комп’ютерів, ноутбука, оргтехніки та мультимедійної дошки обійшлося у 190 тисяч гривень.

До слова, завдяки ресурси «соцеконому» на потреби села Забужжя упродовж останніх трьох років витратили 641 тисячу гривень. Так, окрім комп’ютерного класу, торік у школі замінили старі вікна на енергоощадні на суму понад 370 тисяч, а в 2016-му – за гроші субвенції встановили дитячий майданчик.

Нагадаємо, команда парламентаря та сам Ігор Гузь особисто інспектують об’єкти, на які залучаються кошти з державної казни. Також під час цього обранець звітує перед громадою. Він доводить, що, працюючи системно, можна суттєво допомогти громаді розвиватися, втілювати проекти в життя. З цією метою нардеп залучає ресурси в округ із бюджетів різних рівнів.

«Я системно працюю для людей, які голосували за мене, і які не голосували за мою кандидатуру. Сьогодні у парламенті представляю інтереси усіх мешканців округу, незалежно від політичних, релігійний переконань. Готовий до критики, але не буду критикувати своїх попередників – це не мій принцип роботи. Більше того, моя команда збирає нові пропозиції з метою їх вирішення для громади», – підсумував Ігор Гузь.

Прес-служба народного депутата.