Сільській дітворі - оновлений клас

13 Вересень 2017
 Вересень 13, 2017

Оновлений клас із партами-трансформерами, новими стільцями, сучасним телевізором, дошкою, книжковими поличками та роздатковим матеріалом презентували у Селецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів у Володимир-Волинському районі. До слова, відкриття цього класу стало можливим за підсумками третього етапу конкурсу міні-грантів «Крок назустріч», за підтримки Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» спільно з програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні.

«Дитина росте й росте парта. Осучаснений клас у Селецькій школі – це яскравий приклад того, що такі міні-гранти треба продовжувати реалізовувати», – впевнений народний депутат.

Зауважимо, що відкриття оновленого класу для навчання, виховання, розвитку школярів Селецької ЗОШ I-II ст. ім. О.Полонської стало справжньою несподіванкою. За словами координатора проекту Лілії Стасюк, загальна вартість усіх робіт і придбаних матеріалів – 50 тисяч гривень, з яких 20 тисяч – кошти місцевої громади, ще 20 тисяч – фонду «Прибужжя» та Британської ради, і 10 тисяч – внесок партнера проекту.

Голова Зимненської об’єднаної територіальної громади В’ячеслав Католик подякував народному депутату за підтримку. Він зауважив, що такий вчинок стимулює Селецьку школу стати однією із найкращих в ОТГ.

Прес-служба народного депутата України