Спільними зусиллями оновили дах любомльської лікарні

2 Грудень 2017
 Грудень 2, 2017

Півмільйона гривень державної субвенції – саме стільки за ініціативи народного депутата Ігоря Гузя надійшло цьогоріч на капітальний ремонт даху центрального корпусу Територіально-медичного об’єднання Любомльського та Шацького районів. Ще 500 тисяч виділили з обласного бюджету і 350 тисяч гривень – це кошти району.

Під час робочої поїздки до Любомля парламентар оглянув, як здійснили будівельні роботи в лікувальній установі, а також зустрівся з колективом установи.

«Центральний корпус закладу повністю перекрили. Правильно, що це відбулося на умовах співфінансування. З головним лікарем Володимиром Дибелем обговорили питання, що якщо наступного року за таким самим принципом виділити кошти з бюджетів різних рівнів, то, ймовірно, вдасться перекрити два інших корпуси лікарні. Крім того, під час зустрічі з трудовим колективом ТМО підтверджується моя думка, що треба й надалі лобіювати питання на центральному рівні, аби в Любомлі був госпітальний округ. Це вкрай важливо для жителів району», – підсумував нардеп.

 

Разом із лікарями обговорили позитивні та негативні сторони при втіленні нової медичної реформи.

Прес-служба народного депутата України