Стартував третій етап конкурсу міні-грантів «Крок назустріч» від Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя»

25 Квітень 2017
 Квітень 25, 2017

Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» спільно з програмою “Активні громадяни” від Британської ради в Україні оголошує третій етап конкурсу міні-грантів «Крок назустріч».

Мета конкурсу – сприяти самоорганізації місцевих громад Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів, а також міст Нововолинська та Володимира-Волинського для підтримки ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем.
Максимальний розмір міні-гранту – 20 000 гривень. Загальний бюджет конкурсу – 200 000 гривень.

Учасниками можуть бути: ініціативні групи громадян, громадські організації, заклади культури та освіти, соціальні служби, органи місцевого самоврядування, що знаходяться на території Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів, а також міст Нововолинськ та Володимир-Волинський.

Прийом проектних заявок – до 25 травня 2017 року.
Навчання основ проектного менеджменту від тренерів програми “Активні громадяни” – 26-27 травня.

Фінальна презентація проектів перед конкурсною комісією – 3 червня. Оголошення результатів конкурсу – 04 червня 2017 року.
Втілити міні-грант необхідно упродовж чотирьох місяців з дня підписання угоди про його реалізацію.

Пропозиції на отримання гранту від Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» необхідно надсилати на електронну скриньку fpb.volyn@gmail.com.

Деталі на сайті: http://fpb.org.ua/polozhennja-pro-konkurs 

До слова, під час двох етапів конкурсу “Крок назустріч” обрали 12 найкращих проектів, загальний бюджет яких (на умовах співфінансування ініціаторів проектів та Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя») – більше 450 тисяч гривень.

Прес-служба народного депутата України