Ситуація з волинськими шахтами - це системне знищення вугільної галузі, – Ігор Гузь

3 Липень 2018
 Липень 3, 2018

Народний депутат Ігор Гузь переконаний, що ситуація із шахтарськими проблемами – є методом знищення вугільної галузі у Волинській області. Про це він у телефонному коментарі повідомив в прямому ефірі «Українського радіо Луцьк».

 

До слова, вже другий день поспіль понад 40 гірників не виїжджають на поверхню з шахти №10 «Нововолинська» на знак протесту. Людям боргують зарплату з квітня поточного року, а  коштів на подальше будівництво шахти – не вистачає.

 

«Це – не перша така акція гірників, коли вони не виходять з шахти. Ці заборгованості – все не вперше. Зараз – «десятка», перед цим дев’ята шахта, Бужанка – інші мали такі ж проблеми. На жаль, десятки моїх виступів і спільних брифінгів, зареєстрована постанова за зняття з посади пана Насалика (Ігор Насалик – міністр енергетики та вугільної промисловості України – ред), і все немає результату», – зазначив він.

 

«Профільний міністр – за 2,5 роки на посаді, і ні разу не прибув на Волинь, він не вникає у вирішення проблем. А їх є дві: добудова десятої шахти і можливість залишитися «на плаву» діючим копальням, аби потім їх можна було перевести на добудовану десяту шахту» – висловив своє обурення парламентар.

 

Архівне фото із запису звернення Ігоря Гузя разом з гірниками “десятки” до керівництва держави.

 

Прес-служба народного депутата