«Центральній владі байдуже призначення виборів у Луцьку», - Ігор Гузь

3 Листопад 2017
 Листопад 3, 2017

Народний депутат Ігор Гузь став співавтором постанови про призначення виборів міського голови у Луцьку. Проте керівництво держави свідомо затягує їх призначення з політичних мотивів.

Про це нардеп розповів у програмі «Ми вас обирали» на телеканалі «Нова Волинь», повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

«Я народився, ходив у дитячий садок, в школу, в університет в Луцьку. Працював у міській раді, був депутатом Луцької міської ради. Я тут живу, зрештою. І мені прикро, що місто не має легітимного міського голови.

Але я хочу сказати всім лучанам – центральній владі наплювати на призначення виборів в Луцьку. Тому, на жаль, в цьому році їх не буде. Але я буду і надалі добиватися їх призначення», – заявив народний депутат.

Нагадаємо, після смерті міського голови Луцька Миколи Романюка 3 лютого 2017 року в місті досі не можуть призначити обрання нового очільника.

5 жовтня нардепи Ігор Гузь та Ірина Констанкевич вже вдруге зареєстрували у Верховній Раді проект постанови про призначення позачергових виборів Луцького міського голови. Проте досі її так і не розглянули.