«Циркуляр» Банкової впливає на рішення ЦВК, - Ігор Гузь про вибори в ОТГ

6 Вересень 2018
 Вересень 6, 2018

Центральна виборча комісія не прийняла рішення про вибори у жовтні в ОТГ. Така позиція була б не можливою без «циркуляру» з Банкової, – йдеться у дописі народного депутата Ігоря Гузя у Фейсбуці.

«Ситуація – в підвішеному стані. Наступного тижня працюватиму в окрузі. І що, як народний депутат, я маю сказати виборцям: чому окремі сільради вже 2 роки чекають на рішення ЦВК.

Не можна гратися з вогнем. Потрібно якомога швидше розблокувати процес. Нехай не у жовтні, а – у листопаді чи грудні, але таки цього року провести вибори.

Скажу так: децентралізацію не зупинить жодна влада. Це – одна з найдієвіших реформ, в яку повірили люди!» – пише парламентар.

Центральна виборча комісія не прийняла рішення про вибори у жовтні в ОТГ. Переконаний, що така позиція була б не можливою без "циркуляру" з Банкової.Це стосується великої кількості українців. Ситуація – в підвішеному стані. Наступного тижня працюватиму в окрузі. І що, як народний депутат, я маю сказати виборцям: чому окремі сільради вже 2 роки чекають на рішення ЦВК.Не можна гратися з вогнем. Потрібно якомога швидше розблокувати процес. Нехай не у жовтні, а – у листопаді чи грудні, але таки цього року провести вибори. Скажу так: децентралізацію не зупинить жодна влада. Це – одна з найдієвіших реформ, в яку повірили люди!

Опубліковано Ігором Гузем Четвер, 6 вересня 2018 р.