У Любомлі урочисто відкрили спортивний комплекс

1 Жовтень 2018
 Жовтень 1, 2018

У місті Любомль, 30 вересня, відкрили сучасний спорткомплекс. Це – спільна ініціатива народного депутата Ігоря Гузя та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Свою частку внесли й міська та районна ради.

Загальна вартість робіт – 5,5 мільйона гривень, з яких 4 мільйони – це гроші Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

Спорткомплекс містить об’єкти: поле зі штучним покриттям для гри у футбол, розміром 42х62 метри, бігові доріжки з поліуретановим покриттям, універсальний майданчик для гри у волейбол, баскетбол, бадмінтон, спеціальний сектор із тренажерами.

Для урочистого відкриття до громади приїхав  особисто депутат Верховної Ради Ігор Гузь.

“Такі ініціативи — дуже добра справа, адже вести здоровий спосіб життя — це нормально, це те, що необхідно українській молоді, зрештою, це модно і так повинно бути. — зазначив Ігор Гузь. — Глибоко переконаний що новий комплекс працюватиме на кожного жителя міста, громади, району.

Щира вдячність Ігорю Палиці, моєму колезі, побратиму, з яким ми відкриваємо вже другий такий комплекс. Перший був у Нововолинську два роки тому, зараз у Любомлі, і я сподіваюся, наступного року подібний комплекс буде також у Володимирі-Волинському. Ми знайшли спільну мову з Ігорем Петровичем на базі підтримки здорового способу життя, тому що і він, і я займаємося спортом, підтримуємо ініціативи – футбольні та дитячі майданчики, басейни і багато іншого», – зауважив парламентар.

Ігор Гузь відзначив подяками тренера-викладача секції боксу Любомльської ДЮСШ Юрія Бєлих і лікаря-ортопеда ТМО Любомльського і Шацького районів Миколу Абрамчука, який є віце-чемпіоном світу з футболу серед медичних працівників.

Спільними зусиллями такого масштабу спорткомплекс планують збудувати і у Володимирі-Волинському.

Прес-служба народного депутата