У Любомльській лікарні оновили хірургічне відділення

16 Листопад 2018
 Листопад 16, 2018

Для пацієнтів та персоналу ТМО Любомльського та Шацького районів буде комфортніше. Там відбулося чергове оновлення приміщення – здійснили поточний ремонт у хірургічному відділенні. З проханням віднайти фінансування для цих робіт до народного депутата Ігоря Гузя звернувся завідувач відділенням Олександр Дець. Помічники парламентаря обговорили важливість ремонту в лікарні з колегами Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», де і підтримали фінансово, виділивши 26,5 тис. грн на закупівлю будівельних інструментів та матеріалів.

Пошпаклювали та пофарбували стіни у коридорі та палатах. Придбали 17 вертикальних жалюзі та одні горизонтальні, а також закупили деякі деталі для вбиралень та кухні.

16 грудня помічники парламентаря Андрій Бокоч, Інна Дідух та Ігор Торба, представник фонду Микола Онищук оглянули зроблений ремонт у відділенні та поспілкувалися з медичними працівниками. Вони наголосили, що, у міру можливого, підтримуватимуть й надалі медицину.

Своєю чергою, Андрій Бокоч додав, що цьогоріч за поданням Ігоря Гузя із «соцеконому» уряд виділить 400 тис. грн для перекриття частину даху в лікарні. Торік, теж оновлювали покрівлю за кошти субвенції, в ці роботи інвестували півмільйона гривень. Крім цього, у ФАПи району за ініціативи парламентаря у 2017-му закупили низку медичного обладнання, на що спрямували з держбюджету 318 тис. грн.