У нововолинській лікарні роблять ремонт в операційному блоці

16 Травень 2018
 Травень 16, 2018

Центр майбутнього госпітального округу в Нововолинську на базі міської лікарні відвідав депутат Верховної Ради Ігор Гузь. Торік з його ініціативи з «соцеконому» з держбюджету спрямували майже мільйон гривень на капітальний ремонт операційного блоку цокольного поверху.

Днями разом із мером Віктором Сапожніковим та депутатами міськради інспектували, на якому етапі тривають ці роботи. На сьогодні частину приміщень вже зроблено «з нуля». У решті – роботи тривають.

Завдяки співфінансуванню з міського і державного бюджетів, скоро у міській лікарні Нововолинська з’являться додаткові можливості для надання оперативної та висококваліфікованої медичної допомоги пацієнтам майбутнього госпітального округу.

Під час цієї зустрічі керівник медичного закладу Віктор Мороз сказав, що на досягнутому не планують зупинятися. Капітального ремонту потребують ще й інші корпуси установи.

До слова, раніше за сприяння нардепа та кошти Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом» також були закуплені господарські та будівельні матеріали (плитка) для облаштування підлоги у хірургічному відділенні НЦМЛ.

 

Прес-служба народного депутата