У Нововолинську зроблять дітям басейн

29 Січень 2019
 Січень 29, 2019

На пропозицію нардепа Ігоря Гузя торік на реконструкцію басейну в дитсадку № 9 Нововолинська з державного бюджету спрямували 1 мільйон 520 тисяч гривень. Дотепер роботи ще не розпочалися. Однак – це «перехідні кошти» і тому їх планують освоїти на відповідний проект вже цього року.

«У Нововолинську має бути такий же сучасний басейн, який ми спільно торік у Володимирі-Волинському», – наголошує Ігор Гузь.

Вже зробили оціночно-будівельну експертизу, працюють юристи і орієнтовно в лютому оголосять тендер на проведення ремонтних робіт. Він може тривати до двох місяців, а, відповідно, вже у травні реально розпочати усі роботи з відновлення басейну. Йдеться про нові душові й роздягальні, ремонт системи вентиляції, встановлення енергоощадних вікон, вкладання плитки, будівництво ванни басейну та обхідної доріжки й інші роботи.

До слова, за ініціативи нардепа у всіх дитсадка Нововолинська замінили старі вікна на нові енергоощадні. З державного бюджету на ці потреби спрямували 3,5 мільйона гривень. Зокрема, у ДНЗ № 9 – сума субвенції у 2016 році становила 40 тисяч гривень. За ці кошти замінили 4 великих вікна і 2 балконних блоки.

 

Прес-служба народного депутата