У селі Сокіл люди не мали де купити хліба

9 Липень 2018
 Липень 9, 2018

Помічник народного депутата Ігоря Гузя – Ігор Торба провів особистий прийом громадян у чотирьох селах Любомльського району. Проблеми, з якими зверталися громадяни, переважно стосувалися розбудови сільської інфраструктури, ремонту окремих приміщень соціальних об’єктів, доріг, а також питань, що у компетенції місцевої та обласної органів влади.

Жителі села Сокіл звернулися з проханням, щоб у селі облаштували пункт прийому молока. За словами старости Володимира Богачевського, на жаль, це збитково для тих, хто збирає молоко. Також у селі в аварійному стані електроопори на вулиці Молодіжній. Після звернення Ігоря Торби у РЕС, наступного дня у селі працювали фахівці. У селі немає жодного магазину, тому місцеві жителі попросили, щоб їм організували довіз і продаж хліба. Це вдалося зробити завдяки власнику пекарні і волонтеру Віктору Козлу. Для тих, кого цікавили дотації за вирощування великої рогатої худоби, роз’яснення люди отримали одразу.

У селі Куснище нагальною проблемою є придбання нових меблів, а також заміна вікон та системи опалення у фельдшерсько-акушерському пункті. А в селі Полапи мешканці розповіли про необхідність ремонту дороги та придбання сценічних костюмів для представників будинку культури.

Жителі Городнього вкрай стурбовані, що скоротили соціального працівника, а в селі багато людей поважного віку, які потребують сторонньої допомоги. Наразі вони звернулися за підтримкою до нардепа та очікують на  рішення сесії Любомльської ОТГ, де будуть розглядати це питання. Одразу ж після прийому громадян, для місцевої молоді придбали спортивний інвентар.

Прес-служба народного депутата