У школі Благодатного – нова оргтехніка для занять з першачками

29 Серпень 2018
 Серпень 29, 2018

Оргтехніку для роботи з учнями початкових класів загальноосвітньої школи № 8 у Благодатному придбали на прохання освітян. Адже, відповідно до запровадження реформи нової української школи, у навчальних закладах потрібно збільшити кількість наочних та роздаткових матеріалів. Власними ресурсами школи зробити це було б неможливо.

Під час робочої поїздки народного депутата Ігоря Гузя до Благодатного відбулася зустріч із вчителькою початкових класів Аллою Мед. За ініціативи парламентаря та підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», навчальний процес у школі розпочнеться із новим мультифункціональним пристроєм. На врученні оргтехніки був присутній і депутат Нововолинської міськради Микола Карпач.

Радісна подія відбулася 26 серпня – під час святкування Дня селища. Присутній на урочистих подіях помічник нардепа Борис Карпус вручив подяки від парламентаря: селищному голові Благодатного Олександру Топорівському, ветерану шахтарської праці Володимиру Завіші, активному громадському діячеві, волонтеру Олександру Мазурку.