У Володимирі-Волинському будують полігон для сміття

8 Травень 2019
 Травень 8, 2019

На будівництво третьої черги сміттєзвалища у Володимирі-Волинському вже освоїли 5 мільйонів гривень з держбюджету. Кошти виділили відповідно до програми мінекології за сприяння нардепа Ігоря Гузя. Ще півмільйона для співфінансування робіт – ресурси міста.

Голова княжого міста Петро Саганюк особисто звернувся до парламентаря з проханням допомогти у виділенні бюджетних грошей для будівництва полігону твердих відходів. Разом вони кілька разів побували на місці й депутат особисто оглядав територію. Після цього відбулася зустріч Ігоря Гузя з міністром екології Остапом Семераком, на якій були присутні представники міських рад Володимира-Волинського і Нововолинська.

«Уже можемо відчути результати зустрічей у Верховній Раді, які відбулися за сприяння депутата. Ми чотири місяці плідно працювали з міністерством екології. Після цього виділили гроші. Кошти освоєні. За них придбали техніку, майже повністю вирили котлован. Роботи проводилися згідно з генпланом на площі 2,2 га. А сам котлован, і те місце, де буде складатися сміття – становить 1,3 га», – розповів перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

З його слів, цього року продовжилася співпраця з міністерством. Для завершення будівництва сміттєзвалища потрібно ще майже 6,4 млн грн. Влада міста сподівається, що необхідна сума з держбюджету знову буде виділена. У перспективі – вдасться уникнути екологічної проблеми, що вже активно постала у місті.