Вишнівську громаду прикрашає цікава інсталяція

6 Серпень 2018
 Серпень 6, 2018

Вишнівська об’єднана територіальна громада відсвяткувала річницю з дня створення. З цієї нагоди, за ініціативи депутата Верховної Ради Ігоря Гузя та за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», у центрі громади встановили інсталяцію  «Я люблю Вишнів». Її офіційне відкриття відбулося 5 серпня.

До слова, перспективна Вишнівська громада одна з перших утворилася в Любомльському районі. Із головою ОТГ Віктором Сущиком тісно співпрацює команда парламентаря. Загалом, за понад три роки роботи у Верховній Раді, за ініціативи Ігоря Гузя на потреби населених пунктів Вишнівської громади вдалося залучити з державного бюджету майже три мільйони гривень, в цілому на Любомльський район – 12 мільйонів гривень.

«В окрузі децентралізаційні процеси майже закінчилися. Тепер кожна громада керує своїми коштами, на місцях люди приймають рішення. Говорячи про співпрацю команди депутата і представників ОТГ, приємно згадати тільки про те, що вже зробили, але й що плануємо реалізувати цього року. Наприклад, за кошти «соцеконому» закуплять комп’ютерний клас для Римачівської школи, встановлять дитмайданчики у селах – Чмикос, Глинянка, Коцюри, Замлиння та ще багато інших напрацювань на майбутнє», – зазначив помічник нардепа Андрій Бокоч.

Також він разом із помічником Ігорем Торбою привітали жителів 18 населених пунктів громади зі святом і вручили подяки – першому заступнику голови громади Галині Федончук, керівнику вокального ансамблю «Вишневий Цвіт» Людмилі Лонюк та «бронзовій» призерці Кубку Європи з дзюдо, жительці села Вишнів Катерині Пилипюк.

Перший заступник голови ОТГ Галина Федончук відзначила, що спільно з місцевими жителями вдається вирішити багато питань щодо розбудови інфраструктури, ремонту доріг, шкіл, будинків культури, садочків.

«Свято громади – свято кожного з нас, тих, хто народився і виріс, проживає у Вишнівській громаді. Дякую усім, хто працює в нашій громаді, особливо виконувачам обов’язків старост. Ми спільно працюємо над образом громади, формуємо її майбутнє», – сказала вона.

До привітань долучилися і представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Микола Оніщук. Він побажав мирного неба над головами, розвивати свою громаду, примножувати здобутки.

Крім того, місцевому ФАПу гендиректор ТМО Любомльського і Шацького районів, депутат обласної ради Володимир Дибель вручив тонометр і сертифікат для придбання спортивного інвентарю в школу.

Після завершення офіційної частини святкування, біля туристичної родзинки  «Я люблю Вишнів» працювало караоке на майдані. Переможницею конкурсу стала місцева жителька Юлія Сахарук, яка виграла планшет.