Житло, земля, матеріальна допомога - з чим йдуть володимирчани до нардепа Ігоря Гузя

8 Листопад 2017
 Листопад 8, 2017

Земля, житло та матеріальна допомога, – з такими проблемами найбільше звертались мешканці Володимира-Волинського і району до народного депутата України Ігоря Гузя впродовж останніх 10 місяців цього року.

Про це повідомляє сайт «Район.Володимир-Волинський» з посиланням на прес-службу народного депутата.

Загалом, від мешканців міста Володимира-Волинського надійшло 126 звернень громадян (з них – 17 колективних), від мешканців Володимир-Волинського району – 119 звернень (з них – 14 колективних).

Основна тематика звернень у княжому місті – житлові питання (зокрема, допомога у ремонті приміщень), добудова 44-х квартирного будинку, земельні питання (приватизація земельних ділянок), встановлення газових лічильників, прохання у наданні матеріальної допомоги.

У Володимир-Волинському районі домінували звернення, які стосувались матеріальної допомоги на лікування, встановлення дитячих майданчиків, забезпечення шкіл комп’ютерними класами, отримання посвідчення учасника бойових дій; роз’яснення в оформленні субсидій, в т.ч. на тверде паливо.

Нагадаємо, державне фінансування добудови 44-квартирного будинку для військових у Володимирі-Волинському досі не відкрито, тому забудовник – ТОВ «Вінницька будівельна компанія» – працює в борг та ризикує не завершити роботи до середини листопада 2017-го.

На підставі цього Ігор Гузь надіслав депутатське звернення до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням посприяти у пришвидшені надходження коштів для оплати будівельних робіт та взяти це питання під особистий контроль.