Зимнівська ОТГ відзначила день громади

10 Жовтень 2018
 Жовтень 10, 2018

Одна з найуспішніших на Волині – Зимнівська ОТГ 6 жовтня відзначила день громади. Представники усіх сіл, що увійшли до її складу, відвідали урочисті заходи та концерт з нагоди святкування.

Завітали на день громади й помічники народного депутата Ігоря Гузя – Андрій Бокоч та Анастасія Тріль. Подяками від парламентаря вони відзначили активних мешканців. Привітав жителів Зимнівської ОТГ також і представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Роман Ковальчук. Цього дня кожній школі ОТГ передали спортивний інвентар, а місцевому відділу культури – ще й принтер.

Голова громади В’ячеслав Католик розповів, що Зимнівській громаді, завдяки її активним мешканцям, є чим пишатися. До складу ОТГ входить 21 село і, працюючи разом задля спільної мети, можна зробити ще більше.

Святкові заходи у селі тривали упродовж дня на площі біля головної адмінбудівлі. Завершилися вони гала-концертом. Під час цього, за сприяння парламентаря та підтримки Фонду «Тільки разом», виступили вокальний квартет «Акорд» та заслужений артист України Адам Горбатюк.

Прес-служба народного депутата