Програма дій

Разом зможемо більше!

Завдання народного депутата-мажоритарника це – поєднувати функції законотворця і захисника інтересів громад свого округу “в столиці”. Тобто всіляко лобіювати проблемні питання перед Урядом та іншими центральними органами влади. Переконаний у цьому. І саме тому я і моя команда 5 років разом із вами працювали для розвитку регіону Прибужжя.

Щоб знати та розуміти проблеми навіть у “глибинці”, я особисто побував у кожному з 211 населених пунктів округу. Загалом, провів більше 1500 зустрічей – від найменших сіл до дворів багатоповерхівок у Володимирі-Волинському та Нововолинську. Також наша команда зібрала більше 7500 звернень із проханням допомогти.

За цими цифрами стоять дуже різні проблеми реальних людей: від глобальних (бездоріжжя, закриття шахт, злочинність) до локальних (відсутність техніки у конкретному ФАПі чи школі, проблеми із каналізацією у будинку). Хтось скаже, що вирішення “місцевих” питань – не у компетенції народного депутата, а винятково органів місцевого самоврядування. Проте, ми намагалися і будемо так робити й надалі – спільно з громадами, з якими налагоджена конструктивна співпраця, допомагати у кожному випадку.

На вирішення різноманітних проблем, реалізацію сучасних ініціатив мені вдалося залучити понад 110 мільйонів гривень державних та приватних коштів. За ці ресурси встановили понад 200 дитячо-спортивних майданчиків, а також спорткомплекси зі штучним покриттям. Втілили сотні проектів із відновлення шкіл, садочків, ФАПів, клубів та інших об’єктів.

Отримавши досвід та конкретні пропозиції від громад, визначив 10 пріоритетів на наступні 5 років роботи:

1. Підтримувати відновлення базової інфраструктури для сіл (садочки, школи, ФАПи, клуби тощо).

2. Добиватися продовження ремонту головних дорожніх “артерій” округу.

3. Реалізувати урбаністичні проекти, зокрема створення рекреаційних “зелених” зон.

4. Лобіювати інтереси волинських шахтарів, добиватися збереження та розвитку вугільної галузі краю.

5. Підтримувати відродження культурного і туристичного потенціалу регіону Прибужжя.

6. Залучати ресурси у розвиток спортивної інфраструктури.

7. Втілювати креативні проекти громад.

8. Сприяти збереженню євроатлантичного курсу України та недопущення реваншу проросійських сил.

9. Підтримувати розвиток української мови і національно-патріотичного виховання.

10. Добиватися максимального спрощення ведення бізнесу в Україні заради розвитку економіки та створення нових робочих місць.

У своїй роботі я і моя команда покладаємося на активних та ініціативних людей, які готові творити конкретні зміни у своєму дворі, селі, селищі та місті. Я вірю, що, лише забувши про політиканство і об’єднавшись на різних рівнях, ми зможемо більше!

Меню