Ініціативи

Бандерштат

У 2007 році вперше ініціював проведення всеукраїнського фестивалю «Бандерштат». Нині захід є арт-візитівкою Волині. Це – безалкогольний сімейний патріотичний фест, збагачений інтелектуальною музикою і має затишну атмосферу. «Бандерштат» – єдиний триденний музичний фестиваль в Україні, який у 2020 році відбувся 14-ий раз поспіль.

Фестиваль Княжий

Започаткував у місті Володимир-Волинський сучасний фестиваль «КНЯЖИЙ». У 2019 році він відбувся вже втретє поспіль і зібрав за два дні 12 000 відвідувачів. Під час цього дійства відбулися лицарські бої, турніри, виступи кінних театрів, численні гутірки, виступи десятків музичних гуртів, працювали ярмарки, дитячі гуртки та багато іншого.

«Polissia Challenge Cup»

Уперше на Волинському Поліссі стартували змагання з крос-триатлону – «Polissia Challenge Cup 2017». 81 учасник з усієї України та їхні тренери з’їхалися на Волинь, щоб узяти участь у заході. Професійні спортсмени, бізнесмени, чиновники і просто люди, які ведуть здоровий спосіб життя і займаються спортом, продемонстрували свою міць і витривалість на трасі, що пролягла через три села Волині – Сомин, Луків, Смідин.

2019-го Чемпіонат України з крос-триатлону відбувся втретє. Участь у ньому взяло майже 120 спортсменів з різних областей України та навіть інших країн.

«Залізний похід»: 100 км без сну та їжі

У перший «Залізний похід» Волинським поліссям вирушило більше 30 шукачів пригод із різних куточків України. 100-кілометровий маршрут пролягав переважно лісовою місцевістю: від села Смідин Старовижівського району до села Світязь Шацького району.

Загальний час походу з відпочинками тривав 23 год. 35 хв. Час ходьби – 18 год. 43 хв. Подолати повністю маршрут без сну та їжі вдалося 18 учасникам.

Асоціація «Прибужжя»

У виборчому окрузі № 19 за ініціативи Ігоря Гузя об’єдналися 12 територіальних громад. Після місцевих виборів у жовтні 2020 року Зарічанська громада стала частиною міста Володимир-Волинський. Відтак, 11 ТГ округу парламентаря увійшли до «Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя». Загалом у складі Асоціації – 15 громад.

Плавання та біг

З нагоди 25-річчя Незалежності України встановив рекорд – переплив озеро Світязь по довжині: від урочища Гряда до урочища Мукошин, подолавши зі своїм побратимом більше 8 км за 7 годин і 23 хв.

20 грудня 2020 року Ігор Гузь разом із депутатом Володимир-Волинської міської ради Сергієм Венгером перепливли при температурі нуль градусів зимове озеро Сомин Турійського району Волинської області. Загалом здолати водойму у майже 2 км двом чоловікам вдалося за 38 хвилин. Обоє вже підкорювали разом водойму раніше, проте взимку ще ніхто з них озер не підкорював. Пливли у гідрокостюмах, які допомагають зберегти температуру тіла.

На сьогодні, у підрахунку Ігоря Гузя – 110 озер, які він переплив.

Захоплюється ранковими пробіжками. Не ставить собі жодних рекордів, але без проблем долає відстань у 5 кілометрів. На досягнутому не зупиняється.

Ще одна ініціатива Ігоря Гузя – челендж “магія ранку”. Умовами участі у челенджі – прокидатися щоранку протягом одного місяця о 05:30 – 06:00 і розпочинати кожен свій день з бігу. У серпневому челенджі (1 серпня 2020 року – 31 серпня 2020 року) спробувати свої сили зголосилося 50 осіб.

Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах.

Меню