Хто підтримує

Народний депутат України, Володимир Парасюк:

«Я приїхав у Нововолинськ підтримати свого друга – Ігоря Гузя. Він йде до Верховної Ради. Хочу побажати йому сили, адже у Верховній Раді наступного скликання не буде легко. Проте, є певні амбітні плани, які ми маємо реалізувати. Я думаю, що нам це вдасться. Жителі округу №19, підтримайте Ігоря!

Ми виховувалися разом із ним в одній патріотичній організації. У планах у нього те, що потрібно для справжнього українця. Якби ти прийшов до мене в округ, то я б за тебе проголосував».

Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк:

«Гарна у нас Ігорем Гузем співпраця. Він чує мене, я чую його. Знає проблеми міста і в міру можливого допомагає. Не пам’ятаю жодного народного депутата, який так активно працював би з людьми. Подивіться, у нього тільки парламентські канікули чи робота в окрузі – і депутат увесь час у дворах, зустрічається з жителями і старається їхні проблеми розв’язувати.

Безперечно, не все в його силах, але те, що він може, робить. Ігор ніби тут виріс, настільки живе проблемами людей. Не ховається від них, а навпаки – звітує перед ними, розказує, що зробив. А тому й завоював таку симпатію до себе.

За останні п’ять років він не просто допоміг зробити щось одне, а працює багатовекторно. Сприяв у будівництві полігону. Працює з освітою. Торік, наприклад, допоміг державними коштами для перекриття ДНЗ №8. Працює з медициною, комунальниками. Він все чує і вникає у всі галузі, щоб бути у курсі всіх проблем».

Почесний громадянин Нововолинська, поет-пісняр, дисидент, Заслужений працівник культури України Олександр Каліщук:

«Такого депутата в нас ще не було! Знаю Ігоря Гузя вже давно. Дружина бачила його виступ у Старому Загорові, ще коли той мав 18 літ. Вже тоді моя Галина Олексіївна відчула: то українець, патріот.

Як депутат – ефективний, бо справді багато він всього зробив.

Завдяки Ігорю Володимировичу отримав Подяку Верховної Ради».

Любомльський міський голова Роман Ющук:

«Варто віддати належне тому, що Ігор Гузь зумів створити у своєму окрузі дієву команду, яка вміє працювати оперативно і злагоджено.

Серед ключових проектів, які вдалося спільно втілити на території громади, – реконструкція центральної площі у Любомлі, відкриття універсального спорткомплексу зі штучним покриттям.

Сподіваюся, що наша співпраця буде такою ж продуктивною, як і нині, саме тому закликаю земляків підтримати Ігоря Володимировича на парламентських виборах».

Настоятель храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Євген Рябець:

«Ігор Гузь – молодий політик. Виступив за створення Української православної церкви. Їздить до людей – не сидить на місці. Ми бачимо його між будинками. Він відкритий у спілкуванні. Робить потрібні справи. Зустрічається з депутатами міста і веде з ними діалог. А це важливо».

Голова Павлівської об’єднаної територіальної громади Андрій Сапожник:

«У виборчому окрузі № 19 завжди була проблема із народними депутатами. Люди їх обирали – й на тому все, вони зникали. Дав Бог, що у 2014 році громада зробила ставку на Ігоря Гузя.

На мою думку, зараз народний депутат має понад 80% підтримки серед жителів громади. Він – єдиний на сьогодні депутат від округу, який не боїться йти до людей, просто у самісіньку гущу. У когось проблема – він завжди відгукується на прохання допомогти.

За його поданням коштом держбюджету реалізовують багато інфраструктурних проектів, у тому числі для потреб молоді. Наприклад, майже в кожному селі Павлівської громади облаштували дитячо-спортивні майданчики, відремонтували багато об’єктів, де протікав дах. У частині з них замінили старі вікна та двері на енергоощадні.

Це така людина, що знає проблеми кожного населеного пункту, навіть віддаленого».

Виконавча директорка фестивалю «Княжий» Катя Музичук:

«Усе розпочалося у червні 2017-го, коли мені на месенджер надійшло повідомлення від Ігоря Володимировича з пропозицією зробити у своєму місті щось захопливе. Потім був перший оргкомітет. Усі його учасники погодилися, що такий захід потрібно спробувати зробити.

Фестиваль «Княжий» – це поштовх до розвитку краю, чудове дійство.

Ігорю Гузю вдалося об’єднати навколо нього велику кількість молоді, зацікавити тисячі людей прийти і насолодитись побаченим. Йому вдалося найважче: розпочати і закрутити машину під назвою «Княжий», яка в майбутньому, впевнена, ще заявить про себе на всю країну».

Голова Іваничівської селищної об’єднаної територіальної громади Федір Войтюк:

«Участь Ігоря Гузя у житті нашої громади постійно присутня. Якщо не сам – то постійно помічники сприяють цьому.

Я знав усіх народних депутатів, які були за роки незалежності України, усіх без винятку. Але такого депутата, щоб об’їздив кожне село і вивчив проблему, у нас, у 19-му виборчому окрузі, ще не було!

У кожному навіть найменшому селі, ми за сприяння Ігоря Гузя побудували дитячо-спортивні майданчики. Зокрема, два в Іваничах, по одному у Долинці, Соснині, Менчичах, Мишеві, Древинях, Іванівці та Луговому. Придбали комп’ютерні класи для гімназії за 180 тисяч гривень, комплект духового оркестру для дитячої музичної школи за 80 тисяч і іншу оргтехніку. Для будинків культури Яневич та районного будинку культури «Просвіта» за 150 тисяч гривень закупили музичну апаратуру.

У найбільшій школі громади – в гімназії відремонтували санітарні кімнати за 150 тисяч. У селі Древині відремонтували і перекрили клуб. У селі Соснина повністю перекритли дах дитячого садочка за 600 тисяч гривень, який катастрофічно протікав».

Помічник-консультант народного депутата Ігоря Гузя, виконавчий директор Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» Борис Карпус:

«Знайомі з Ігорем Гузем дуже давно. А власне співпраця як депутата та помічника нардепа почалася з 2015 року.

Першою значною роботою Фонду була наша спільна ідея провести конкурс міні-грантів «Крок назустріч». Мета цього конкурсу полягала у формуванні активного громадянського суспільства і перших кроків до громадського бюджету, тобто публічного розподілу коштів. Нас приємно вразила кількість поданих заявок на конкурс.

Ігор Володимирович також запропонував підтримувати ініціативи людей завдяки акції «Чистий двір». Загалом торік провели 15 таких заходів. В окрузі народного депутата на цю акцію спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» спрямували понад 250 тис. грн, з яких понад 150 тис. – для Нововолинська.

Усі ініціативи Ігор Гузь підтримує, та й сам має дуже багато новітніх ідей щодо розвитку міста. Те, що є можливість бути причетним до розподілу коштів з держбюджету, спонукає мене до роботи. Це – інструмент для вирішення багатьох проблем у місті Нововолинську».

Голова Вишнівської сільської ОТГ Віктор Сущик:

«Раніше я нікого з депутатів Верховної Ради не бачив, тільки на картинці перед голосуванням.

Ігор Гузь нам дуже допоміг у формуванні створення громади!

Люди депутата знають, він приїжджає навіть у найменші села! І він особисто, і його команда добре працюють. Кожна зустріч голів дає результат, таким зустрічам немає аналогів! Ми обмінюємося досвідом, знаємо, чим живе кожна громада, знаємо проблеми і намагаємося їх оминати».

Голова Поромівської сільської об’єднаної територіальної громади Євгеній Недищук:

«Ігор Гузь – це перший депутат у 19-му виборчому окрузі, який дійсно працює. Не чекає виборів, а відразу після них приступає до роботи.

Співпраця із нардепом у нас розпочалася практично із першого дня, коли Ігоря Гузя обрали народним депутатом. І вона триває досі.

Ми співпрацею дуже задоволені, адже вона була плідною і результативною – у села громади Ігор Гузь залучив за час роботи в Верховній Раді понад 3, 5 мільйона гривень. Маю надію, що спільна робота й надалі буде продовжуватися!».

Голова Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка:

«Ігор Гузь завжди реагує на прохання, не відмовляє, коли до нього звертаються, постійно на зв’язку, з ним у нас конструктивна комунікація і абсолютне порозуміння. Таким є народний депутат Ігор Гузь у співпраці з Зарічанською громадою.

Зустрічі з активом ОТГ, пересічними громадянами – його фішка. Велика заслуга Ігоря Гузя ще й в тому, що Зарічанська ОТГ створена і активно розвивається.

Цікавим є формат роботи з нардепом, коли він ініціює зустрічі усіх 12 голів ОТГ Прибужжя.

Депутатський корпус теж задоволений такою співпрацею. Ігор Гузь приїжджав на сесію громади, спілкувався з обранцями. У кожному селі він особисто зустрічається з людьми і чує їхні проблеми. А відтак усіляко намагається допомогти кожному».

Директор Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської облради Валентин Вірковський:

«Співпраця з Ігорем Гузем полягає не лише у фінансовій підтримці. Заклад ефективно реформувався, і це вимагало швидких та адекватних рішень. Депутат нас серйозно підтримав. Сприяв, щоб заклад зберігся у такому варіанті, яким він є на сьогодні. Попередньо були дві зустрічі з міністром освіти Лілією Гриневич, у тому числі й за сприяння парламентаря.

Підтримує він нас і фінансово. У закладі активно розвивається спортивний напрямок. Завдяки йому реалізували проєкт зі встановлення тренажерного залу, який успішно функціонує. Сподіваємося, будемо мати ще один спортзал. На його будівництво теж залучили кошти держбюджету. Розуміючи рівень підтримки Ігоря Володимировича, дуже вдячний йому».

Голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик:

«Народний депутат Ігор Гузь достатньо конструктивно співпрацює з Зимнівською громадою. Він активний у кожному населеному пункті, зустрічається з людьми. Підтримує ініціативи, які йому озвучують місцеві жителі. В основному це стосується розвитку освіти, медицини на селі. Йдуть до нього і з особистими проблемами.
Він активно включився у процес децентралізації, завдяки чому в 19-му окрузі утворено всі 12 об’єднаних громад. Також парламентар підтримав рішення голів ОТГ області про створення єдиної асоціації, яку я очолив.

Депутат – молодий, активний, вміє спілкуватися з людьми. Крім особистої комунікації, злагоджена робота і з його командою помічників. У кожному населеному пункті є внесок Ігоря Гузя – поточний чи капітальний ремонт об’єктів, придбання обладнання, встановлення дитячих майданчиків. Це не може не подобатися людям. Загалом, із депутатом у нас дуже хороші стосунки, ми завжди раді його бачити в громаді».

Голова Литовезької об’єднаної територіальної громади Іван Іванчук:

«Співпраця з народним депутатом дала нам багато позитиву. Дякуючи зусиллям Ігоря Гузя, ми залучили кошти для розвитку громади.

Оновили дах молодіжного центру, який зараз робимо згідно з проектом у Кречеві. Левову частину коштів ми отримали і для реконструкції ЗОШ І-ІІІ ступенів села Заставне під дитячий садок. А дитячі майданчики або вуличні тренажери – тепер у всіх селах громади.

Також за підтримки депутата отримали 200 тисяч гривень із держбюджету на продовження робіт з реконструкції старого приміщення школи під ЦНАП.

Вважаю, що ці всі складові одної спільної роботи – це великий вклад в розвиток нашої громади.

На мій погляд, такі люди, як наш нардеп, повинні йти до влади, і тільки тоді наші громади будуть розвиватися!».

Голова Рівненської ОТГ Володимир Крижук:

«Такого депутата у нас ще не було. По-перше, що найбільше цінують люди, він до них іде. Їде у село і говорить з кожним, незалежно від віку – і зі старшими людьми, і з дітьми на гойдалках.

Дитмайданчики за його сприяння поставили майже у кожному населеному пункті. Дисциплінований парламентар.

У нас хороша тісна співпраця з ним, товариські стосунки, що дуже приємно.

Дуже тісно працює з депутатами громади. Торік з одним із них навіть перепливав місцеве озеро. Він як мінімум двічі-тричі на рік приїжджає в ОТГ, збирає старост, керівників освітніх і медичних установ. Разом обговорюємо робочі моменти».

Голова Оваднівської ОТГ Сергій Панасевич:

«Найперше, що варто відзначити у співпраці з Ігорем Гузем, це взаєморозуміння. Нас чують, ми чуємо і собі прислухаємося.

У 2017 році, коли ми створили Оваднівську громаду, нас суттєво підтримав депутат. Він ініціював зустрічі, семінари, щоб навчити діяти в нових умовах, пояснив усі переваги й ризики об’єднання. З його ініціативи на такі заходи запрошували обласних фахівців. І при цьому він ніколи не втручався у наші внутрішні справи. Ми весь час діяли самостійно.

За час депутатства у Верховній Раді він «затягнув» у нашу громаду майже чотири мільйони гривень. Водночас ніколи не вказував, на що мають бути витрачені кошти. Завжди радився з нами, брав цілі списки пропозицій, запитував про черговість розв’язання питань. І тоді залучали гроші для встановлення дитмайданчиків, ремонту шкіл, садочків, придбання комп’ютерних класів.

Найболючіше наше питання – центральна дорога. Парламентар працював з депутатським корпусом Волиньради, щоб було виділено ресурси на її ремонт. Ми вкрай потребуємо перекриття даху школи й ДНЗ в Овадному, капремонту ЦНАПу, а ще – придбання двох котлів у будинки культури сіл Білин і Красностав. Усі ці питання вже є в депутата, його помічників, тож сподіваємося на підтримку.

До речі, помічники Ігоря Гузя – це команда професіоналів. Вони енергійні, всім цікавляться, часом більше знають, ніж я. Оглядають всі об’єкти, вивчають питання. І подобається те, що якщо щось пообіцяли, у них це записано і проблему залагодять однозначно».

 


Голова Устилузької ОТГ Віктор Поліщук:

«Ігор Гузь – єдиний народний депутат, який сьогодні заводить конкретні кошти в громаду. Тобто гроші надходять до людей і на потреби людей. Лише після об’єднання наша громада отримала майже три мільйони гривень. Але відзначу, що з парламентарем була співпраця ще до створення ОТГ. Конкретно гроші зайшли на термомодернізацію садочка в Устилузі.

Стратегічним об’єктом для нас є школа в Устилузі. Її треба перекрити. Півмільйона державних коштів за сприяння депутата надійдуть на ці потреби вже у 2019 році. Розв’язуємо спільно з ним і питання медицини на первинному та вторинному рівнях. Обговорюємо співпрацю щодо ремонту міжсільських доріг. Важливо, що Ігор Гузь неодноразово виступав із трибуни Верховної Ради, і ми на це сподіваємося, що дорогу з Устилуга до Володимира-Волинського таки зроблять вже цього року за кошти польського кредиту.

Формат співпраці з нардепом влаштовує ще і з тієї точки зору, що він побував у кожному селі громади. Як міський голова я особисто часто не встигав об’їздити ті села, куди поїхав із Ігорем Гузем. Там відбулися наші спільні зустрічі з місцевими жителями. Він не тільки чує мої проблеми, але й простих людей, старається їх залагодити на різних рівнях.

А скільки комп’ютерних класів для шкіл за його поданням придбали, облаштували дитячі майданчики. Він витягує гроші загалом на освіту, культуру. Депутат зайшов у кожне село».

Голова Головненської ОТГ Микола Демедюк:

«З Ігорем Володимировичем співпраця у нас хороша. Він знає всі наші проблеми, а люди знають депутата. Ігор Гузь особисто побував в усіх десяти населених пунктах громади.

Така активність і відверті зустрічі з людьми навіть у маленьких селах раніше не були звичними для депутата від округу, але Ігор Гузь зміг зламати цей стереотип.

За роки Незалежності України щоб ми бачили народного депутата у селі, в якому є 50 мешканців, – такого раніше не було. І в нас у громаді немає жодного села чи селища, де нічого не було зробленого за підтримки Ігоря Володимировича. У всіх селах громади поставили дитячі майданчики, а в Головному – спортмайданчик для занять у стилі work out. Тут людям не потрібно нагадувати, вони реально бачать, що він працює, приїжджає та відверто говорить із громадою.

Один із найперших та наймасштабніших об’єктів, який зробили за підтримки Ігоря Гузя, – будинок культури у Головному. Приміщення збудовано ще у 1987 році. Протікав дах, усередині все руйнувалося від цього та утворювалася сирість. І ми отримали 1 мільйон 280 тисяч гривень державних грошей. Маємо ще оновити систему опалення.

Спільно із районною радою втілили проєкт з реконструкції стадіону. Величезна територія. Зробили паркан навколо нього, трибуни, роздягальні для спортсменів. Сьогодні маємо такі реалії, що нардеп мусить шукати чи залучати державні гроші на розвиток наших територій.

Депутат сам такий спортивний і небайдужий до розвитку спортивної інфраструктури, і надалі розраховуємо на його підтримку. Маємо багато спільних планів. А Ігор Гузь – скажу просто – людина на своєму місці».

Меню