Що вдалося

За майже 5 років роботи у Верховній Раді Ігор Гузь став одним із найвідповідальніших народних депутатів. Він відвідав 98% засідань парламенту і пропускав їх лише для важливих міжнародних візитів, оскільки працює у профільному комітеті у закордонних справах, та через хворобу.

За всю каденцію депутат жодного разу не кнопкодавив та підтримував ключові реформи, зокрема, спрощення децентралізації, підтримку широкого вжитку української мови, запровадження публічних закупівель.

Відкритість до виборців

Ігор Гузь активно працював у окрузі, побував у кожному з 211 населених пунктів, де провів 1520 зустрічей із виборцями та майже 500 прийомів громадян. Загалом, ці зустрічі відвідали понад 30 тисяч людей з округу, які мали можливість почути звіт нардепа про роботу, поставити свої запитання та висловити конкретні побажання щодо його роботи.

Зі своїми проханнями та пропозиціями до Ігоря Гузя за 5 років звернулися майже 10 тисяч осіб.

У результаті, Ігор Гузь став першим серед волинських нардепів за рівнем виконаних обіцянок та за активністю роботи в окрузі, а також одним із лідерів за підтримкою реформаторських ініціатив у парламенті.

Залучення ресурсів

Щоб вирішувати першочергові проблеми громад округу та підтримувати їх ініціативи, команді Ігоря Гузя вдалося залучити понад 110 мільйонів гривень державних та приватних коштів. За них, зокрема, вдалося втілити чимало енергоощадних заходів у школах та садочках, облаштувати понад 200 дитячо-спортивних майданчиків та спорткомплекси у найбільших населених пунктах.

Ще один напрямок – рекреаційні зони. За кошти, залучені із держбюджету, у Любомлі та Вишневі облаштували “зелені” рекреаційні зони. Триває також реконструкція парку в селі Заріччя та облаштування такої зони у Володимирі-Волинському поблизу річки Риловиця.

Відновлення доріг

Одна із найгостріших проблем регіону Прибужжя – стан доріг. За час роботи у Раді Ігор Гузь долучився до запровадження “митного експерименту” та включення до нього Волинської області. В результаті, за залучені кошти вдалося відремонтувати дороги за напрямками: Луцьк – Львів та Луцьк – Володимир-Волинський. Команда Ігоря Гузя продовжує відстоювати виділення коштів для завершення ремонту дороги із Володимира-Волинського до Устилугу, а також із Володимира-Волинського до Нововолинська.

Підтримка вугільної галузі

Розвиток вугільної галузі залишається дуже актуальним питанням для Нововолинська та навколишніх сіл – для формування бюджету та забезпечення сімей звичайних шахтарів. Тому Ігор Гузь як представники округу постійно вимагав від уряду належного забезпечення існуючих копалень та виділення необхідних коштів на добудову шахти №10 “Нововолинська”.

Попри саботаж з боку профільних міністрів та їхнє ігнорування проблем волинян, за цю каденцію на забезпечення шахти №10 виділили 327 мільйонів гривень та понад 150 мільйонів на реструктуризацію шахти №1. Також за активної участі шахтарів та підтримки нардепа вдавалося добитися від уряду погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Децентралізація

Команда Ігоря Гузя з початком реформи децентралізації активно підтримувала створення спроможних громад, які можуть ефективно керувати власним розвитком. Для спільної роботи депутат ініціював створення Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя та Форуми місцевого самоврядування. Також у Верховній Раді Ігор послідовно відстоював спрощення процедури добровільного об’єднання громад.

У результаті, вдалося добитися створення 12 ОТГ, які зайняли більшу частину території округу і практично завершили процес об’єднання територій у Прибужжі. Також команді нардепа вдалося налагодити конструктивний діалог із кожною громадою, щоб спільно втілювати проекти на різних рівнях.

Відродження історії та туристичного потенціалу

Ігор Гузь ініціював проведення фестивалю “Княжий”, щоб пропагувати здорове дозвілля для молоді, відроджувати історію Володимира-Волинського та його туристичний потенціал у сучасному форматі. Щороку музичну програму, ярмарки, історичні реконструкції, арт-інсталяції та інші цікавинки відвідують до 10 тисяч людей.

Цього року фестиваль втретє відбувається у парку села Заріччя поблизу Володимира-Волинського 13-14 липня.

РАЗОМ ЗМОЖЕМО БІЛЬШЕ!

Меню